
Creative Adjustable Two Heads Black Floor Lamp
Feature
Elevate your interior with Creative Adjustable Two Heads Black Floor Lamp. This innovative floor lamp combines functionality with contemporary design, featuring two adjustable heads that allow you to direct light precisely where you need it.
Dimensions

| Diameter | L27cm |
|---|---|
| Height | H154cm |
| Product Details | |
| Type: | Floor Lamp |
| Product Material: | Iron, Marble |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Feature
Elevate your interior with Creative Adjustable Two Heads Black Floor Lamp. This innovative floor lamp combines functionality with contemporary design, featuring two adjustable heads that allow you to direct light precisely where you need it.
Dimensions

| Diameter | L27cm |
|---|---|
| Height | H154cm |
| Product Details | |
| Type: | Floor Lamp |
| Product Material: | Iron, Marble |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Original: $235.99
-65%$235.99
$82.60Description
Feature
Elevate your interior with Creative Adjustable Two Heads Black Floor Lamp. This innovative floor lamp combines functionality with contemporary design, featuring two adjustable heads that allow you to direct light precisely where you need it.
Dimensions

| Diameter | L27cm |
|---|---|
| Height | H154cm |
| Product Details | |
| Type: | Floor Lamp |
| Product Material: | Iron, Marble |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|























