
Vintage Bauhaus Two Heads Sofa Beside Glass Floor Lamp
Feature
Crafted to complement modern and vintage decor alike, this floor lamp features two adjustable heads, allowing you to customize the lighting to suit your needs. The sleek glass construction adds a touch of sophistication, making it a perfect addition to any living room, study, or bedroom.
Dimensions

| Diameter | L28cm |
|---|---|
| Height | H155cm |
| Product Details | |
| Type: | Floor Lamp |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E27 |
| Bulb Included: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated. Thanks |
|
Feature
Crafted to complement modern and vintage decor alike, this floor lamp features two adjustable heads, allowing you to customize the lighting to suit your needs. The sleek glass construction adds a touch of sophistication, making it a perfect addition to any living room, study, or bedroom.
Dimensions

| Diameter | L28cm |
|---|---|
| Height | H155cm |
| Product Details | |
| Type: | Floor Lamp |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E27 |
| Bulb Included: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated. Thanks |
|
Original: $381.99
-65%$381.99
$133.70Description
Feature
Crafted to complement modern and vintage decor alike, this floor lamp features two adjustable heads, allowing you to customize the lighting to suit your needs. The sleek glass construction adds a touch of sophistication, making it a perfect addition to any living room, study, or bedroom.
Dimensions

| Diameter | L28cm |
|---|---|
| Height | H155cm |
| Product Details | |
| Type: | Floor Lamp |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E27 |
| Bulb Included: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated. Thanks |
|























