
Contemporary Acrylic Multi-Heads Ceiling Light
Feature
Elevate your home decor with our Contemporary Acrylic Multi-Heads Ceiling Light, a perfect blend of modern design and functionality. This stunning ceiling fixture features multiple acrylic heads that diffuse light beautifully, creating an inviting ambiance in any room.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Rubber Wood + Acrylic |
| Bulb Base: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Bulb Included: | NO |
| Certification: | CE, UL |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room, Hallway |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Feature
Elevate your home decor with our Contemporary Acrylic Multi-Heads Ceiling Light, a perfect blend of modern design and functionality. This stunning ceiling fixture features multiple acrylic heads that diffuse light beautifully, creating an inviting ambiance in any room.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Rubber Wood + Acrylic |
| Bulb Base: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Bulb Included: | NO |
| Certification: | CE, UL |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room, Hallway |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $139.99
-65%$139.99
$49.00Description
Feature
Elevate your home decor with our Contemporary Acrylic Multi-Heads Ceiling Light, a perfect blend of modern design and functionality. This stunning ceiling fixture features multiple acrylic heads that diffuse light beautifully, creating an inviting ambiance in any room.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Rubber Wood + Acrylic |
| Bulb Base: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Bulb Included: | NO |
| Certification: | CE, UL |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room, Hallway |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























