
Cream Warm Multi-shaped Ceiling Light For Kids Room
Feature
Transform your child's space with our Cream Warm Multi-shaped Ceiling Light – a delightful addition to any kids' room. Crafted with care, this ceiling light features various charming shapes in a soothing cream hue, creating a cozy and inviting atmosphere.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron + PE |
| Bulb Base: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Feature
Transform your child's space with our Cream Warm Multi-shaped Ceiling Light – a delightful addition to any kids' room. Crafted with care, this ceiling light features various charming shapes in a soothing cream hue, creating a cozy and inviting atmosphere.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron + PE |
| Bulb Base: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Original: $244.99
-65%$244.99
$85.75Description
Feature
Transform your child's space with our Cream Warm Multi-shaped Ceiling Light – a delightful addition to any kids' room. Crafted with care, this ceiling light features various charming shapes in a soothing cream hue, creating a cozy and inviting atmosphere.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron + PE |
| Bulb Base: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|























