
Creative Led Moon Light Shade Ceiling Lamp
Feature
Illuminate your space with whimsical charm using our Creative LED Moon Light Shade Ceiling Lamp. Crafted to resemble the gentle glow of the moon, this fixture adds a touch of magic to any room.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D26/36/40/50cm |
|---|---|
| Height | H4cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Bulb Base: | Led |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room/Hallway/Aisle/Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Feature
Illuminate your space with whimsical charm using our Creative LED Moon Light Shade Ceiling Lamp. Crafted to resemble the gentle glow of the moon, this fixture adds a touch of magic to any room.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D26/36/40/50cm |
|---|---|
| Height | H4cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Bulb Base: | Led |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room/Hallway/Aisle/Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Original: $145.99
-65%$145.99
$51.10Description
Feature
Illuminate your space with whimsical charm using our Creative LED Moon Light Shade Ceiling Lamp. Crafted to resemble the gentle glow of the moon, this fixture adds a touch of magic to any room.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D26/36/40/50cm |
|---|---|
| Height | H4cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Bulb Base: | Led |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room/Hallway/Aisle/Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|























