
Geometry Square Hollow LED Ceiling Light
Introducing the Geometry Square Hollow LED Ceiling Light, a sleek and sophisticated lighting fixture designed to enhance the ambiance of your home. This contemporary ceiling light features a square hollow design that adds a touch of modern elegance to any room.
Specifications
Size

| Diameter | D40cm |
|---|---|
| Height | H4cm |

| Diameter | D50cm |
|---|---|
| Height | H4cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Color: | Black |
| Product Material: | Aluminum+Silicone |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bedroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Introducing the Geometry Square Hollow LED Ceiling Light, a sleek and sophisticated lighting fixture designed to enhance the ambiance of your home. This contemporary ceiling light features a square hollow design that adds a touch of modern elegance to any room.
Specifications
Size

| Diameter | D40cm |
|---|---|
| Height | H4cm |

| Diameter | D50cm |
|---|---|
| Height | H4cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Color: | Black |
| Product Material: | Aluminum+Silicone |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bedroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $118.99
-65%$118.99
$41.65Description
Introducing the Geometry Square Hollow LED Ceiling Light, a sleek and sophisticated lighting fixture designed to enhance the ambiance of your home. This contemporary ceiling light features a square hollow design that adds a touch of modern elegance to any room.
Specifications
Size

| Diameter | D40cm |
|---|---|
| Height | H4cm |

| Diameter | D50cm |
|---|---|
| Height | H4cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Color: | Black |
| Product Material: | Aluminum+Silicone |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bedroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























