
Luxury Planet Pattern LED Ceiling Light
Experience celestial elegance with our Luxury Planet Pattern LED Ceiling Light. Crafted with exquisite detail and cutting-edge LED technology, this fixture brings the cosmos to your home. Perfect for those with a taste for luxury and innovation, the planet pattern design adds a touch of celestial charm to any space.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D54/66/78cm |
|---|---|
| Height | H8cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron+Acrylic |
| Color: | White/Grey/Green |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|
Experience celestial elegance with our Luxury Planet Pattern LED Ceiling Light. Crafted with exquisite detail and cutting-edge LED technology, this fixture brings the cosmos to your home. Perfect for those with a taste for luxury and innovation, the planet pattern design adds a touch of celestial charm to any space.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D54/66/78cm |
|---|---|
| Height | H8cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron+Acrylic |
| Color: | White/Grey/Green |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|
Original: $223.99
-65%$223.99
$78.40Description
Experience celestial elegance with our Luxury Planet Pattern LED Ceiling Light. Crafted with exquisite detail and cutting-edge LED technology, this fixture brings the cosmos to your home. Perfect for those with a taste for luxury and innovation, the planet pattern design adds a touch of celestial charm to any space.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D54/66/78cm |
|---|---|
| Height | H8cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron+Acrylic |
| Color: | White/Grey/Green |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|























