
Modern White Cloud Bubbles Ceiling Light
Immerse your space in modern serenity with our Modern White Cloud Bubbles Ceiling Light. Crafted with precision, this ceiling light features a unique design reminiscent of a cloud adorned with delicate bubbles, adding a touch of whimsy and sophistication to any room.
The same series of products, click on the picture to learn more
Specifications
Dimensions

| Diameter | 16.5"(42cm) |
|---|---|
| Height | 7.87"(20cm) |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Hardware/PE |
| Bulb Base: | Led Three-color Changing |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Certification: | CE, UL |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Hallway, Living Room, Bed Room |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated. Thanks |
|
Immerse your space in modern serenity with our Modern White Cloud Bubbles Ceiling Light. Crafted with precision, this ceiling light features a unique design reminiscent of a cloud adorned with delicate bubbles, adding a touch of whimsy and sophistication to any room.
The same series of products, click on the picture to learn more
Specifications
Dimensions

| Diameter | 16.5"(42cm) |
|---|---|
| Height | 7.87"(20cm) |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Hardware/PE |
| Bulb Base: | Led Three-color Changing |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Certification: | CE, UL |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Hallway, Living Room, Bed Room |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated. Thanks |
|
Original: $199.99
-65%$199.99
$70.00Description
Immerse your space in modern serenity with our Modern White Cloud Bubbles Ceiling Light. Crafted with precision, this ceiling light features a unique design reminiscent of a cloud adorned with delicate bubbles, adding a touch of whimsy and sophistication to any room.
The same series of products, click on the picture to learn more
Specifications
Dimensions

| Diameter | 16.5"(42cm) |
|---|---|
| Height | 7.87"(20cm) |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Hardware/PE |
| Bulb Base: | Led Three-color Changing |
| Number of Bulbs: | 4 |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Certification: | CE, UL |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Hallway, Living Room, Bed Room |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated. Thanks |
|
























