
Scandinavian Cream Glass Shades Ceiling Light
Illuminate your space with the Scandinavian Cream Glass Shades Ceiling Light, a stunning addition to any room. With its minimalist design and cream glass shades, this ceiling light brings a touch of Scandinavian elegance to your home.
SpecificationsSize

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H23cm |

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H33cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Color: | Chrome |
| Product Material: | Iron+Glass |
| Light source: | E27*1 |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Included: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Illuminate your space with the Scandinavian Cream Glass Shades Ceiling Light, a stunning addition to any room. With its minimalist design and cream glass shades, this ceiling light brings a touch of Scandinavian elegance to your home.
SpecificationsSize

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H23cm |

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H33cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Color: | Chrome |
| Product Material: | Iron+Glass |
| Light source: | E27*1 |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Included: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $174.99
-65%$174.99
$61.25Description
Illuminate your space with the Scandinavian Cream Glass Shades Ceiling Light, a stunning addition to any room. With its minimalist design and cream glass shades, this ceiling light brings a touch of Scandinavian elegance to your home.
SpecificationsSize

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H23cm |

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H33cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Color: | Chrome |
| Product Material: | Iron+Glass |
| Light source: | E27*1 |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Included: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























