
Exquisite Nordic Art Wall Light Modern Wall Lamp
[Feature]
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | LED |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Kitchen/Kitchen island , Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 6.69in(17cm) |
| Body Width - Diameter: | 3.94in(10cm) |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
[Feature]
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | LED |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Kitchen/Kitchen island , Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 6.69in(17cm) |
| Body Width - Diameter: | 3.94in(10cm) |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $100.99
-65%$100.99
$35.35Description
[Feature]
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | LED |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Kitchen/Kitchen island , Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 6.69in(17cm) |
| Body Width - Diameter: | 3.94in(10cm) |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























