
Creative Necklace String White Ball LED Pendant Lights
Unleash creativity in your space with our Creative Necklace String White Ball LED Pendant Lights. These contemporary pendant lights redefine modern elegance with their unique necklace-inspired design. Illuminate your surroundings with a soft, ambient glow, and add a touch of artistic flair to your home.
Dimensions

| Diameter | D100cm |
|---|---|
| Height | D40cm |

| Diameter | D120cm |
|---|---|
| Height | D40cm |

| Diameter | D105cm |
|---|---|
| Width | D28cm |
| Height | D40cm |

| Diameter | D125cm |
|---|---|
| Width | D28cm |
| Height | D40cm |
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: |
Brass + Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Unleash creativity in your space with our Creative Necklace String White Ball LED Pendant Lights. These contemporary pendant lights redefine modern elegance with their unique necklace-inspired design. Illuminate your surroundings with a soft, ambient glow, and add a touch of artistic flair to your home.
Dimensions

| Diameter | D100cm |
|---|---|
| Height | D40cm |

| Diameter | D120cm |
|---|---|
| Height | D40cm |

| Diameter | D105cm |
|---|---|
| Width | D28cm |
| Height | D40cm |

| Diameter | D125cm |
|---|---|
| Width | D28cm |
| Height | D40cm |
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: |
Brass + Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Original: $272.99
-65%$272.99
$95.55Description
Unleash creativity in your space with our Creative Necklace String White Ball LED Pendant Lights. These contemporary pendant lights redefine modern elegance with their unique necklace-inspired design. Illuminate your surroundings with a soft, ambient glow, and add a touch of artistic flair to your home.
Dimensions

| Diameter | D100cm |
|---|---|
| Height | D40cm |

| Diameter | D120cm |
|---|---|
| Height | D40cm |

| Diameter | D105cm |
|---|---|
| Width | D28cm |
| Height | D40cm |

| Diameter | D125cm |
|---|---|
| Width | D28cm |
| Height | D40cm |
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: |
Brass + Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|























