
Unique Pearl Design White Ball LED Necklace Chandelier
[FEATURE]
Elevate your space with our Unique Pearl Design White Ball LED Necklace Chandelier. Unleash a sense of opulence and modern charm as this captivating fixture combines a unique pearl-inspired design with energy-efficient LED technology. Illuminate your room with a warm and inviting glow while adding a touch of contemporary elegance.
Size

| Diameter | D40+60cm |
|---|

| Diameter | D60+80cm |
|---|

| Diameter | D80+100cm |
|---|

| Diameter | D40+60+80cm |
|---|

| Diameter | D60+80+100cm |
|---|
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: |
Brass + Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
[FEATURE]
Elevate your space with our Unique Pearl Design White Ball LED Necklace Chandelier. Unleash a sense of opulence and modern charm as this captivating fixture combines a unique pearl-inspired design with energy-efficient LED technology. Illuminate your room with a warm and inviting glow while adding a touch of contemporary elegance.
Size

| Diameter | D40+60cm |
|---|

| Diameter | D60+80cm |
|---|

| Diameter | D80+100cm |
|---|

| Diameter | D40+60+80cm |
|---|

| Diameter | D60+80+100cm |
|---|
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: |
Brass + Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Original: $452.99
-65%$452.99
$158.55Description
[FEATURE]
Elevate your space with our Unique Pearl Design White Ball LED Necklace Chandelier. Unleash a sense of opulence and modern charm as this captivating fixture combines a unique pearl-inspired design with energy-efficient LED technology. Illuminate your room with a warm and inviting glow while adding a touch of contemporary elegance.
Size

| Diameter | D40+60cm |
|---|

| Diameter | D60+80cm |
|---|

| Diameter | D80+100cm |
|---|

| Diameter | D40+60+80cm |
|---|

| Diameter | D60+80+100cm |
|---|
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: |
Brass + Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|























