
Modern Firefly Glass Chandelier
[FEATURE]
Transform your space with the enchanting glow of our Modern Firefly Glass Chandelier. Delicate glass elements create a mesmerizing play of light, adding a touch of sophistication to any room.
Size

| Diameter | D30.71in(78cm)/35.43in(90cm) |
|---|---|
| Height | H23.62in(60cm) |
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: | Glass, Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | G9*6/G9*12/G9*16 |
| Bulb Included: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
[FEATURE]
Transform your space with the enchanting glow of our Modern Firefly Glass Chandelier. Delicate glass elements create a mesmerizing play of light, adding a touch of sophistication to any room.
Size

| Diameter | D30.71in(78cm)/35.43in(90cm) |
|---|---|
| Height | H23.62in(60cm) |
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: | Glass, Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | G9*6/G9*12/G9*16 |
| Bulb Included: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Description
[FEATURE]
Transform your space with the enchanting glow of our Modern Firefly Glass Chandelier. Delicate glass elements create a mesmerizing play of light, adding a touch of sophistication to any room.
Size

| Diameter | D30.71in(78cm)/35.43in(90cm) |
|---|---|
| Height | H23.62in(60cm) |
| Product Details | |
| Type: | Chandelier |
| Product Material: | Glass, Iron |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | G9*6/G9*12/G9*16 |
| Bulb Included: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|























