
Small Ceiling Light Fixtures Modern Restaurant Pendant Lights
[FEATURE]
The ceiling light fixtures have an elegant appearance and can be combined and used in the restaurant, a single bed head is a good choice, the glass ball can be moved to change some shapes, and can be hung on the ceiling, suitable for children's room, kitchen or bedroom, living room, bedroom, study, dining room, balcony, dining room, bar, club. Brighten up any living space.
Specifications
| Material: | Iron |
| Light source: | E26/E27 Medium (Standard) |
| Voltage: | 110V-120V |
| Finishes: | Red/Black/White |
| Wire Length: | 59.05in (150cm) |
| Power Source: | Wire |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Maximum Wattage: | 40W |
| Dimmable: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
[FEATURE]
The ceiling light fixtures have an elegant appearance and can be combined and used in the restaurant, a single bed head is a good choice, the glass ball can be moved to change some shapes, and can be hung on the ceiling, suitable for children's room, kitchen or bedroom, living room, bedroom, study, dining room, balcony, dining room, bar, club. Brighten up any living space.
Specifications
| Material: | Iron |
| Light source: | E26/E27 Medium (Standard) |
| Voltage: | 110V-120V |
| Finishes: | Red/Black/White |
| Wire Length: | 59.05in (150cm) |
| Power Source: | Wire |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Maximum Wattage: | 40W |
| Dimmable: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
Original: $126.99
-65%$126.99
$44.45Description
[FEATURE]
The ceiling light fixtures have an elegant appearance and can be combined and used in the restaurant, a single bed head is a good choice, the glass ball can be moved to change some shapes, and can be hung on the ceiling, suitable for children's room, kitchen or bedroom, living room, bedroom, study, dining room, balcony, dining room, bar, club. Brighten up any living space.
Specifications
| Material: | Iron |
| Light source: | E26/E27 Medium (Standard) |
| Voltage: | 110V-120V |
| Finishes: | Red/Black/White |
| Wire Length: | 59.05in (150cm) |
| Power Source: | Wire |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Maximum Wattage: | 40W |
| Dimmable: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |





















