
Colorful Round Flush Mount Ceiling Light
Feature
Brighten up your space with the Colorful Round Flush Mount Ceiling Light, a playful and vibrant addition to any room. This eye-catching fixture features a stunning array of colors that effortlessly enhances your decor, making it perfect for kids' rooms, play areas, or modern living spaces.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
Dimensions

| Diameter | D18cm |
|---|---|
| Height | H11cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Lights |
| Product Material: | Wood+Iron |
| Bulb Base: | LED |
| Lumens (lm): | 960 |
| Wattage: | 12W |
| Bulb Included: | NO |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bedroom, Hallway, Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Feature
Brighten up your space with the Colorful Round Flush Mount Ceiling Light, a playful and vibrant addition to any room. This eye-catching fixture features a stunning array of colors that effortlessly enhances your decor, making it perfect for kids' rooms, play areas, or modern living spaces.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
Dimensions

| Diameter | D18cm |
|---|---|
| Height | H11cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Lights |
| Product Material: | Wood+Iron |
| Bulb Base: | LED |
| Lumens (lm): | 960 |
| Wattage: | 12W |
| Bulb Included: | NO |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bedroom, Hallway, Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $72.99
-65%$72.99
$25.55Description
Feature
Brighten up your space with the Colorful Round Flush Mount Ceiling Light, a playful and vibrant addition to any room. This eye-catching fixture features a stunning array of colors that effortlessly enhances your decor, making it perfect for kids' rooms, play areas, or modern living spaces.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
Dimensions

| Diameter | D18cm |
|---|---|
| Height | H11cm |
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Lights |
| Product Material: | Wood+Iron |
| Bulb Base: | LED |
| Lumens (lm): | 960 |
| Wattage: | 12W |
| Bulb Included: | NO |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bedroom, Hallway, Living Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























