
IP65 Waterproof Up Down Outdoor Wall Lights

Feature
Our IP65-rated waterproof up and down wall lights are designed to elevate your outdoor environment. Built to withstand harsh weather conditions, these durable fixtures provide both functional and aesthetic lighting, ideal for gardens, patios, and walkways.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall lights |
| Product Material: | Hardware,Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| IP Rate: | IP 65 |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Outdoor, Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 30/40/60/80/100/120CM |
| Body Width: | 8CM |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3.The wiring position does not affect the reserved wire holes. Your understanding is appreciated .Thanks |
|

Feature
Our IP65-rated waterproof up and down wall lights are designed to elevate your outdoor environment. Built to withstand harsh weather conditions, these durable fixtures provide both functional and aesthetic lighting, ideal for gardens, patios, and walkways.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall lights |
| Product Material: | Hardware,Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| IP Rate: | IP 65 |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Outdoor, Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 30/40/60/80/100/120CM |
| Body Width: | 8CM |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3.The wiring position does not affect the reserved wire holes. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $59.99
-65%$59.99
$21.00Description

Feature
Our IP65-rated waterproof up and down wall lights are designed to elevate your outdoor environment. Built to withstand harsh weather conditions, these durable fixtures provide both functional and aesthetic lighting, ideal for gardens, patios, and walkways.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall lights |
| Product Material: | Hardware,Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| IP Rate: | IP 65 |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Outdoor, Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 30/40/60/80/100/120CM |
| Body Width: | 8CM |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3.The wiring position does not affect the reserved wire holes. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























