
Modern Gold Chandelier Round Restaurant Lamps
[FEATURE]
This exquisite led lighting is in a gold finish. The frame is made out of iron. This led fixture will lend a romantic contemporary feel to a variety of home decor.
Specifications
| Material: | Iron |
| Light source: | E26/E27 Medium (Standard) |
| Voltage: | 110V-120V |
| Finishes: | Gold |
| Wire Length: | 59.05in (150cm) |
| Power Source: | Wire |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Maximum Wattage: | 40W |
| Dimmable: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
[FEATURE]
This exquisite led lighting is in a gold finish. The frame is made out of iron. This led fixture will lend a romantic contemporary feel to a variety of home decor.
Specifications
| Material: | Iron |
| Light source: | E26/E27 Medium (Standard) |
| Voltage: | 110V-120V |
| Finishes: | Gold |
| Wire Length: | 59.05in (150cm) |
| Power Source: | Wire |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Maximum Wattage: | 40W |
| Dimmable: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Description
[FEATURE]
This exquisite led lighting is in a gold finish. The frame is made out of iron. This led fixture will lend a romantic contemporary feel to a variety of home decor.
Specifications
| Material: | Iron |
| Light source: | E26/E27 Medium (Standard) |
| Voltage: | 110V-120V |
| Finishes: | Gold |
| Wire Length: | 59.05in (150cm) |
| Power Source: | Wire |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Maximum Wattage: | 40W |
| Dimmable: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |























