
Classic Luxury Gold Bathroom Vanity Wall Lights
Illuminate your bathroom in timeless elegance with Classic Luxury Gold Bathroom Vanity Wall Lights. Crafted with exquisite attention to detail, these fixtures add a touch of opulence to any space. The luxurious gold finish complements traditional and contemporary decor alike, while the sleek design ensures effortless integration into your bathroom aesthetic.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
Size

| Diameter | D9cm |
|---|---|
| Height | H48cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Color: | Gold |
| Product Material: | Iron+Glass |
| Light source: | E14 |
| Bulb Include or Not: | No |
| Voltage: | 110V-120V |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room,Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Illuminate your bathroom in timeless elegance with Classic Luxury Gold Bathroom Vanity Wall Lights. Crafted with exquisite attention to detail, these fixtures add a touch of opulence to any space. The luxurious gold finish complements traditional and contemporary decor alike, while the sleek design ensures effortless integration into your bathroom aesthetic.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
Size

| Diameter | D9cm |
|---|---|
| Height | H48cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Color: | Gold |
| Product Material: | Iron+Glass |
| Light source: | E14 |
| Bulb Include or Not: | No |
| Voltage: | 110V-120V |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room,Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $99.99
-65%$99.99
$35.00Description
Illuminate your bathroom in timeless elegance with Classic Luxury Gold Bathroom Vanity Wall Lights. Crafted with exquisite attention to detail, these fixtures add a touch of opulence to any space. The luxurious gold finish complements traditional and contemporary decor alike, while the sleek design ensures effortless integration into your bathroom aesthetic.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
Size

| Diameter | D9cm |
|---|---|
| Height | H48cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Color: | Gold |
| Product Material: | Iron+Glass |
| Light source: | E14 |
| Bulb Include or Not: | No |
| Voltage: | 110V-120V |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room,Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated .Thanks |
|





















