
Wood Rustic Simple Bathroom Vanity Wall Light
Feature
Illuminate your bathroom with a touch of rustic charm with our Wood Rustic Simple Bathroom Vanity Wall Light. This stylish fixture features a simple design with a rustic wood finish that adds warmth and character to your space.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Wood+Stone |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | Yes |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Feature
Illuminate your bathroom with a touch of rustic charm with our Wood Rustic Simple Bathroom Vanity Wall Light. This stylish fixture features a simple design with a rustic wood finish that adds warmth and character to your space.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Wood+Stone |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | Yes |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Original: $435.99
-65%$435.99
$152.60Description
Feature
Illuminate your bathroom with a touch of rustic charm with our Wood Rustic Simple Bathroom Vanity Wall Light. This stylish fixture features a simple design with a rustic wood finish that adds warmth and character to your space.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Wood+Stone |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | Yes |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|





















