
Vintage Gold Metal Bathroom Vanity Wall Lighting
Feature
Bring a touch of glamour and elegance to your bathroom with our Vintage Gold Metal Bathroom Vanity Wall Lighting. This stunning fixture features a vintage-inspired design with a luxurious gold metal finish, adding a touch of sophistication and style to your space.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Plastic |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | Yes |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Feature
Bring a touch of glamour and elegance to your bathroom with our Vintage Gold Metal Bathroom Vanity Wall Lighting. This stunning fixture features a vintage-inspired design with a luxurious gold metal finish, adding a touch of sophistication and style to your space.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Plastic |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | Yes |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Original: $174.99
-65%$174.99
$61.25Description
Feature
Bring a touch of glamour and elegance to your bathroom with our Vintage Gold Metal Bathroom Vanity Wall Lighting. This stunning fixture features a vintage-inspired design with a luxurious gold metal finish, adding a touch of sophistication and style to your space.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Plastic |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | Yes |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|





















