
French Flower Gold Bathroom Vanity Wall Lights
Add a touch of French elegance to your bedside with our Lampsmodern Wall Light - French Creative Cream Mushroom Wall Lamp. Crafted with attention to detail, this stylish fixture features a unique mushroom-shaped shade that exudes sophistication.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D75cm |
|---|---|
| Height | H18cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Glass |
| Color: | Gold |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E27(NO Included) |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|
Add a touch of French elegance to your bedside with our Lampsmodern Wall Light - French Creative Cream Mushroom Wall Lamp. Crafted with attention to detail, this stylish fixture features a unique mushroom-shaped shade that exudes sophistication.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D75cm |
|---|---|
| Height | H18cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Glass |
| Color: | Gold |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E27(NO Included) |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|
Original: $112.99
-65%$112.99
$39.55Description
Add a touch of French elegance to your bedside with our Lampsmodern Wall Light - French Creative Cream Mushroom Wall Lamp. Crafted with attention to detail, this stylish fixture features a unique mushroom-shaped shade that exudes sophistication.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D75cm |
|---|---|
| Height | H18cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Glass |
| Color: | Gold |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E27(NO Included) |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|





















