
Classic Multi-Heads Ball Bathroom Vanity Wall lights
Elevate your bathroom decor with our Classic Multi-Heads Ball Bathroom Vanity Wall Lights. These sophisticated fixtures feature multiple glass ball shades arranged in a timeless design, adding a touch of elegance to your space.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D48cm |
|---|---|
| Height | H19cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Glass |
| Color: | Gold |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|
Elevate your bathroom decor with our Classic Multi-Heads Ball Bathroom Vanity Wall Lights. These sophisticated fixtures feature multiple glass ball shades arranged in a timeless design, adding a touch of elegance to your space.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D48cm |
|---|---|
| Height | H19cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Glass |
| Color: | Gold |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|
Original: $229.99
-65%$229.99
$80.50Description
Elevate your bathroom decor with our Classic Multi-Heads Ball Bathroom Vanity Wall Lights. These sophisticated fixtures feature multiple glass ball shades arranged in a timeless design, adding a touch of elegance to your space.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D48cm |
|---|---|
| Height | H19cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Glass |
| Color: | Gold |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|





















