
Modern Black Glass Bathroom Vanity Light
Feature
Upgrade your bathroom with a touch of modern elegance with our sleek black glass bathroom vanity light. This contemporary fixture features a striking black finish, complemented by sleek glass shades, creating a sophisticated ambiance in any space.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Iron + glass |
| Light source: | E14 |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Feature
Upgrade your bathroom with a touch of modern elegance with our sleek black glass bathroom vanity light. This contemporary fixture features a striking black finish, complemented by sleek glass shades, creating a sophisticated ambiance in any space.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Iron + glass |
| Light source: | E14 |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Original: $149.99
-65%$149.99
$52.50Description
Feature
Upgrade your bathroom with a touch of modern elegance with our sleek black glass bathroom vanity light. This contemporary fixture features a striking black finish, complemented by sleek glass shades, creating a sophisticated ambiance in any space.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Iron + glass |
| Light source: | E14 |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | No |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|





















