
Modern Brass Double Heads Bathroom Vanity Wall Lights
Illuminate your bathroom with sophistication using Lampsmodern's Modern Brass Double Heads Bathroom Vanity Wall Lights. Crafted with sleek brass fixtures and two adjustable heads, these wall lights offer versatile lighting options tailored to your needs.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D36cm |
|---|---|
| Height | H14cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Glass |
| Color: | Gold+White |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E14*2 |
| Kelvin Range: | Warm Light |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|
Illuminate your bathroom with sophistication using Lampsmodern's Modern Brass Double Heads Bathroom Vanity Wall Lights. Crafted with sleek brass fixtures and two adjustable heads, these wall lights offer versatile lighting options tailored to your needs.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D36cm |
|---|---|
| Height | H14cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Glass |
| Color: | Gold+White |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E14*2 |
| Kelvin Range: | Warm Light |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|
Original: $134.99
-65%$134.99
$47.25Description
Illuminate your bathroom with sophistication using Lampsmodern's Modern Brass Double Heads Bathroom Vanity Wall Lights. Crafted with sleek brass fixtures and two adjustable heads, these wall lights offer versatile lighting options tailored to your needs.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D36cm |
|---|---|
| Height | H14cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Brass+Glass |
| Color: | Gold+White |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E14*2 |
| Kelvin Range: | Warm Light |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. |
|





















