
Contemporary Rotation 2-Lights Spotlight LED Wall Sconces
Enhance your home with the Contemporary Rotation 2-Lights Spotlight LED Wall Sconces, where functionality meets modern design. Their adjustable spotlight heads and energy-efficient LED technology make them an excellent choice for any room in your home.
Size

| Diameter | D17cm |
|---|---|
| Height | H17cm |

| Diameter | D20cm |
|---|---|
| Height | H9cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Color: | White |
| Product Material: | Iron+Acrylic |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Enhance your home with the Contemporary Rotation 2-Lights Spotlight LED Wall Sconces, where functionality meets modern design. Their adjustable spotlight heads and energy-efficient LED technology make them an excellent choice for any room in your home.
Size

| Diameter | D17cm |
|---|---|
| Height | H17cm |

| Diameter | D20cm |
|---|---|
| Height | H9cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Color: | White |
| Product Material: | Iron+Acrylic |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $107.99
-65%$107.99
$37.80Description
Enhance your home with the Contemporary Rotation 2-Lights Spotlight LED Wall Sconces, where functionality meets modern design. Their adjustable spotlight heads and energy-efficient LED technology make them an excellent choice for any room in your home.
Size

| Diameter | D17cm |
|---|---|
| Height | H17cm |

| Diameter | D20cm |
|---|---|
| Height | H9cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Color: | White |
| Product Material: | Iron+Acrylic |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























