
Crystal Luxury Silver Bathroom Vanity Wall Light
Feature
Elevate your bathroom décor with our luxurious Crystal Silver Vanity Wall Light. This stunning fixture exudes elegance and sophistication, adding a touch of glamour to your space. The sparkling crystal accents and silver finish create a glamorous look that will instantly upgrade your bathroom.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Stainless steel + crystal |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | Yes |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Feature
Elevate your bathroom décor with our luxurious Crystal Silver Vanity Wall Light. This stunning fixture exudes elegance and sophistication, adding a touch of glamour to your space. The sparkling crystal accents and silver finish create a glamorous look that will instantly upgrade your bathroom.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Stainless steel + crystal |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | Yes |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Original: $86.99
-65%$86.99
$30.45Description
Feature
Elevate your bathroom décor with our luxurious Crystal Silver Vanity Wall Light. This stunning fixture exudes elegance and sophistication, adding a touch of glamour to your space. The sparkling crystal accents and silver finish create a glamorous look that will instantly upgrade your bathroom.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Stainless steel + crystal |
| Light source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Hardwired |
| Bulb Included: | Yes |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bathroom |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|























