
IP65 Unique Waterproof LED Outdoor Wall Lamp

Feature
Upgrade your outdoor spaces with Waterproof Outdoor Wall Lights. Featuring durable LED long lights with IP65 rating, perfect for gardens, villas, and patios. Energy-efficient and weather-resistant for lasting illumination.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Outdoor Wall lights |
| Product Material: | Iron, Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| IP Rate: | IP 65 |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Outdoor, Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 40/60/80/100/120/150CM |
| Body Width: | 8CM |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3.The wiring position does not affect the reserved wire holes. Your understanding is appreciated .Thanks |
|

Feature
Upgrade your outdoor spaces with Waterproof Outdoor Wall Lights. Featuring durable LED long lights with IP65 rating, perfect for gardens, villas, and patios. Energy-efficient and weather-resistant for lasting illumination.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Outdoor Wall lights |
| Product Material: | Iron, Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| IP Rate: | IP 65 |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Outdoor, Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 40/60/80/100/120/150CM |
| Body Width: | 8CM |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3.The wiring position does not affect the reserved wire holes. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $148.99
-65%$148.99
$52.15Description

Feature
Upgrade your outdoor spaces with Waterproof Outdoor Wall Lights. Featuring durable LED long lights with IP65 rating, perfect for gardens, villas, and patios. Energy-efficient and weather-resistant for lasting illumination.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Outdoor Wall lights |
| Product Material: | Iron, Acrylic |
| Voltage: | 110V-120V |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| IP Rate: | IP 65 |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Outdoor, Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 40/60/80/100/120/150CM |
| Body Width: | 8CM |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3.The wiring position does not affect the reserved wire holes. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























