
Modern Resin Cartoon Dog Table Lamp
Add a touch of whimsy to your space with our Modern Resin Cartoon Dog Table Lamp. Crafted with creativity in mind, this charming lamp features a playful cartoon dog design in high-quality resin.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Table Lamp |
| Product Material: | Resin |
| Bulb Base: | Led |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 13.39 in(34cm) |
| Body Width - Diameter: | 16.93 in(43cm) |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Add a touch of whimsy to your space with our Modern Resin Cartoon Dog Table Lamp. Crafted with creativity in mind, this charming lamp features a playful cartoon dog design in high-quality resin.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Table Lamp |
| Product Material: | Resin |
| Bulb Base: | Led |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 13.39 in(34cm) |
| Body Width - Diameter: | 16.93 in(43cm) |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|
Original: $322.99
-65%$322.99
$113.05Description
Add a touch of whimsy to your space with our Modern Resin Cartoon Dog Table Lamp. Crafted with creativity in mind, this charming lamp features a playful cartoon dog design in high-quality resin.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Table Lamp |
| Product Material: | Resin |
| Bulb Base: | Led |
| Voltage: | 110V-120V |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 13.39 in(34cm) |
| Body Width - Diameter: | 16.93 in(43cm) |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. Your understanding is appreciated.Thanks |
|























