
Rotatable Metal Mini LED Wall Sconces
Enhance your home with the Rotatable Metal Mini LED Wall Sconces, where modern design meets versatile functionality. Their adjustable lighting, sleek aesthetic, and energy-efficient technology make these sconces the perfect addition to any stylish interior. Illuminate your space with the contemporary elegance and practicality of these exquisite fixtures.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H18cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Copper+PC |
| Color: | Gold,Black |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Enhance your home with the Rotatable Metal Mini LED Wall Sconces, where modern design meets versatile functionality. Their adjustable lighting, sleek aesthetic, and energy-efficient technology make these sconces the perfect addition to any stylish interior. Illuminate your space with the contemporary elegance and practicality of these exquisite fixtures.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H18cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Copper+PC |
| Color: | Gold,Black |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $193.99
-65%$193.99
$67.90Description
Enhance your home with the Rotatable Metal Mini LED Wall Sconces, where modern design meets versatile functionality. Their adjustable lighting, sleek aesthetic, and energy-efficient technology make these sconces the perfect addition to any stylish interior. Illuminate your space with the contemporary elegance and practicality of these exquisite fixtures.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H18cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Copper+PC |
| Color: | Gold,Black |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | LED |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























