
Simple Small Colorful Wall Light
Add a splash of personality to your space with the Simple Small Colorful Wall Light. Perfect for creating a warm and inviting ambiance, this versatile fixture combines minimalist design with vibrant color options, making it a charming addition to any room.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
Size

| Diameter | D15cm |
|---|---|
| Height | H13cm |
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Material: | Iron |
| Indoor or Outdoor Use: | Indoor |
| Environment: | Dry |
| Suggested Room Fit: | Living Room/Bedroom/Hallway |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Assembly Required: | YES |
| Light Source | |
| Light source: | E27*1 |
| Light bulb included: | No |
| Technical Specifications | |
| Certification: | CE, UL |
| IP Rate: | IP20 |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. |
|
Add a splash of personality to your space with the Simple Small Colorful Wall Light. Perfect for creating a warm and inviting ambiance, this versatile fixture combines minimalist design with vibrant color options, making it a charming addition to any room.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
Size

| Diameter | D15cm |
|---|---|
| Height | H13cm |
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Material: | Iron |
| Indoor or Outdoor Use: | Indoor |
| Environment: | Dry |
| Suggested Room Fit: | Living Room/Bedroom/Hallway |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Assembly Required: | YES |
| Light Source | |
| Light source: | E27*1 |
| Light bulb included: | No |
| Technical Specifications | |
| Certification: | CE, UL |
| IP Rate: | IP20 |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. |
|
Original: $69.99
-65%$69.99
$24.50Description
Add a splash of personality to your space with the Simple Small Colorful Wall Light. Perfect for creating a warm and inviting ambiance, this versatile fixture combines minimalist design with vibrant color options, making it a charming addition to any room.
The same series of products, click on the picture to learn more

Specifications
Size

| Diameter | D15cm |
|---|---|
| Height | H13cm |
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Material: | Iron |
| Indoor or Outdoor Use: | Indoor |
| Environment: | Dry |
| Suggested Room Fit: | Living Room/Bedroom/Hallway |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Assembly Required: | YES |
| Light Source | |
| Light source: | E27*1 |
| Light bulb included: | No |
| Technical Specifications | |
| Certification: | CE, UL |
| IP Rate: | IP20 |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. |
|























