
Stylish Adjustable Spotlight Wall Light
Introducing our Stylish Adjustable Spotlight Wall Light, a versatile and modern lighting solution for your home. Crafted with sleek sophistication in mind, this wall light features an adjustable spotlight design, allowing you to direct light where it's needed most.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H25cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Aluminum+Fabric |
| Color: | Silver |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E27*1 |
| Bulb Include or Not: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Introducing our Stylish Adjustable Spotlight Wall Light, a versatile and modern lighting solution for your home. Crafted with sleek sophistication in mind, this wall light features an adjustable spotlight design, allowing you to direct light where it's needed most.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H25cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Aluminum+Fabric |
| Color: | Silver |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E27*1 |
| Bulb Include or Not: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|
Original: $155.99
-65%$155.99
$54.60Description
Introducing our Stylish Adjustable Spotlight Wall Light, a versatile and modern lighting solution for your home. Crafted with sleek sophistication in mind, this wall light features an adjustable spotlight design, allowing you to direct light where it's needed most.
Specifications
Dimensions

| Diameter | D25cm |
|---|---|
| Height | H25cm |
| Product Details | |
| Type: | Wall Light |
| Product Material: | Aluminum+Fabric |
| Color: | Silver |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Base: | E27*1 |
| Bulb Include or Not: | No |
| Certification: | CE, UL |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Assembly Required: | Yes |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Dining Room,Living Room,Bed Room |
| Note | |
|
1.There may be an error of 1-3cm of the size due to manual measurement. 2. The pictures may have slight chromatism due to the light and the monitor. 3. Whether it is dimmable depends on the light source you install. Your understanding is appreciated .Thanks |
|























