
Modern Cloud Shaped White Ceiling Light
Immerse your space in the soft, dreamy glow of our Modern Cloud-Shaped White Ceiling Lamp. This enchanting fixture brings a touch of whimsy and elegance to your interior, capturing the essence of a tranquil sky.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron, PE |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Light Source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Kitchen/Kitchen island, Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 20CM |
| Body Width - Diameter: | 48CM |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Immerse your space in the soft, dreamy glow of our Modern Cloud-Shaped White Ceiling Lamp. This enchanting fixture brings a touch of whimsy and elegance to your interior, capturing the essence of a tranquil sky.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron, PE |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Light Source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Kitchen/Kitchen island, Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 20CM |
| Body Width - Diameter: | 48CM |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|
Original: $280.99
-65%$280.99
$98.35Description
Immerse your space in the soft, dreamy glow of our Modern Cloud-Shaped White Ceiling Lamp. This enchanting fixture brings a touch of whimsy and elegance to your interior, capturing the essence of a tranquil sky.
Specifications
| Product Details | |
| Type: | Ceiling Light |
| Product Material: | Iron, PE |
| Power Source: | Direct Wired Electric |
| Light Source: | LED |
| Voltage: | 110V-120V |
| Bulb Included: | No |
| Number of Bulbs: | 1 |
| Dry/Damp/Wet Location: | Dry |
| Product Care: | Dust with a soft dry cloth |
| Occasion: | Kitchen/Kitchen island, Dining Room, Living Room, Bed Room |
| Product Measurements Weights | |
| Body Height - Top to Bottom: | 20CM |
| Body Width - Diameter: | 48CM |
| Note | |
|
1. There may be an error of 1-3cm in the size due to manual measurement. |
|























